Praca bez szkoleń BHP?

Żaden pracodawca i osoba odpowiedzialna za pracowników lub zarządzająca pracownikami nie powinna zezwolić pracownikowi wykonywania pracy bez zasadniczych znajomości reguł bezpieczeństwa i higieny pracy. Nie ma znaczenia czy będzie to student odbywający praktyki, nowo zatrudnieni pracownicy czy uczniowie szkół zawodowych zaangażowani w celu faktycznej edukacji zawodu.

Szkolenie wstępne BHP Bierawa
Szkolenie robocze w zgodzie z kodeksami to minimum 3 godziny lekcyjne, których zadaniem jest zaznajomienie zatrudnionego z podstawami aktów prawnych BHP określonymi także w kodeksie pracy, regułami i regulaminami obligatoryjnymi na terenie przedsiębiorstwa, zasadami udzielania pomocy przedmedycznej w razie potrzeby. W większości przypadków w skład wchodzi resuscytacja krążeniowo – oddechowa, zachowanie się w sytuacji porażenia prądem, zachowanie w sytuacji niebagatelnych i dotkliwych skaleczeń oraz temu podobnych. Niefortunnie w dużej liczbie przypadków są to zranienia naczyń wieńcowych, które potrzebują bezzwłocznych czynności.

Jak odnotujemy jest to jedynie parę podstawowych zasad, które nieraz zdołają nas uchronić, tym samym każdy pracownik umieć je winien, by zapewnić sobie i współpracownikom bezpieczeństwo. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w tego typu kursach i perfekcyjnie zdajemy sobie sprawę, że starczy bazowa wiedza, by ustrzec się bardzo wielu poważnych wypadków.

Szkolenie
Jak już wiemy szkolenie wstępne z bezpieczeństwa trwa jedynie 3 godziny, niemniej jednak w większości wypadków jest to czas kiedy zdołamy dowiedzieć się o niebezpieczeństwach połączonych z realizowaniem naszej pracy i przystosować się do standardów, które umożliwiają dostać bezpieczeństwo.

Kwalifikacje
Nasza firma zajmuje się szkoleniami z obszaru BHP od wielu lat, zrealizowaliśmy już mnóstwo zajęć grupowych jak również indywidualnych w zależności od potrzeb. Posiadamy zespół profesjonalistów z licznych dziedzin, którzy perfekcyjnie wiedzą które ryzyka w wielu przypadkach czają się na zatrudnionych i starają się uwidocznić im jak niewiele brakuje żeby stracić zdrowie lub nawet życie.

Jeżeli prowadzą Państwo działalność i angażują pracowników to zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie znajduje się dokładny obręb naszych usług, bardzo dużo informacji na tematy mojej działalności , a dodatkowo kontakt, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jakie terminy posiadamy wolne i kiedy można wypisywać się na szkolenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s